Aktuali informacija gyventojams, gavusiems sąskaitas dėl karšto vandens cirkuliacijos normatyvus viršijančios šilumos


2016-09-08

UAB „Vilniaus energija“ atsiprašo už nepatogumus gyventojų, gavusių sąskaitas dėl karšto vandens cirkuliacijos normatyvus viršijančios šilumos.

 

Informuojama, kad Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija 2016-08-30 nutarimu Nr. O3-252 nusprendė išskaičiuoti mokestį už suvartotą šilumą, viršijančią karšto vandens cirkuliacijos normatyvus.

 

Komisija nutarimą priėmė pačioje mėnesio pabaigoje – rugpjūčio 30 dieną, todėl Bendrovė neturėjo techninės galimybės suspėti šį Komisijos sprendimą įgyvendinti kartu su rugpjūčio mėnesio sąskaita. Nuoširdžiai dėl to apgailestaujama.

 

Kitą mėnesį ši skola bus automatiškai panaikinta – rugsėjo mėnesio sąskaitoje atsiras eilutė su minuso ženklu „K. v. cirkuliacijos normatyvus viršijanti šiluma“.

 

Tiems klientams, kurie jau yra sumokėję už suvartotą Komisijos nustatytus normatyvus viršijančią šilumą, nurodytą šių metų liepos mėnesio sąskaitoje, ši suma bus automatiškai užskaityta mokėjimams už šilumą ir karštą vandenį padengti. Jokių atskirų prašymų tam teikti nereikia.

 

Jei jau sumokėjote už suvartotą normatyvus viršijančią šilumą ir nepageidaujate, kad ši suma būtų panaudota mokėjimams už šilumą ir karštą vandenį padengti, kliento raštišku prašymu susidariusi permoka taip pat gali būti pervesta į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

 

Bendrovė dar kartą patikina, kad už neapmokėtą normatyvus viršijantį šilumos kiekį jokie delspinigiai ir palūkanos nebus priskaityti, o perskaičiavimas bus atliktas rugsėjo mėn. sąskaitose.

 

Dar kartą atsiprašoma Jūsų už nepatogumus.

 

Telefonas pasiteirauti 1899.

 

 

Žemiau pateikiama pavyzdinė rugsėjo mėn. sąskaita, kur nurodyta, kaip atrodys skolos panaikinimo eilutė.

 


Grįžti į naujienas