Privatumo politika ir teisinės nuostatos


Privatumo politika

 

Išreikšdama savo tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, „Vilniaus energija“ viešai atskleidžia bendrovės svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

 

Administruodami interneto svetainę bei atlikdami interneto serverių darbo diagnostiką, „Vilniaus energija“ bei jos subrangovai gali naudoti svetainės lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytojo kompiuterį ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami „naršyklės sausainėlius“ (browser cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymosi „Vilniaus energijos“ svetainėje istoriją. Tai yra plačiai taikoma praktika, kurios laikosi absoliučios daugumos Lietuvoje ir pasaulyje veikiančių interneto serverių administratoriai.

 

„Vilniaus energijos“ svetainėje pateikiamose užsakymo ir/arba atsiliepimų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei „Vilniaus energijos“ atstovams būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdamas žinutę adresu info@vilniausenergija.lt.

 

„Vilniaus energijos“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. „Vilniaus energija“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

 

Apie „Vilniaus energijos“ svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, „Vilniaus energijos“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir „Vilniaus energijos“ interneto svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota nuo pašalinių asmenų prieigos. „Vilniaus energijos“ portalo lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

 

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar „Vilniaus energijos“ svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@vilniausenergija.lt.

 

Autorinės teisės

 

Draudžiama be „Vilniaus energijos“ leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.vilniaus-energija.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

 

Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Teisės į informaciją, prie kurios nėra nuorodos į trečiųjų šalių autorines teises, priklauso „Vilniaus energijai“.

 

Nors „Vilniaus energija“ deda visas pastangas, kad šioje interneto svetainėje publikuojama informacija atitiktų tikrovę ir nebūtų pasenusi ar iškraipyta, bendrovė neatsako už internete pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi svetainėje www.vilniaus-energija.lt pateikta informacija.